| Design | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Laadmechanisme | Lade |
| Montage | Horizontaal |
| Prestatie | |
|---|---|
| Bedoeld voor | Desktop |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| Interface | SATA |
| Optische drive type | DVD-R, DVD-RW, DVD-ROM, DVD-RAM, DVD-R DL, CD-R, CD-RW, CD-ROM |
| Diameter optische disk | 120,80 mm |
| Schrijfsnelheid | |
|---|---|
| Schrijfsnelheid CD | 24x |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| CD-RW schrijfsnelheid | 24x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 4x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 5x |
| Leessnelheid | |
|---|---|
| Leessnelheid CD | 24x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| DVD-ROM leessnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD-Video leessnelheid | 4x |
| Dvd+R M-DISC leessnelheid | 8x |
| Dvd-ROM dubbele laag leessnelheid | 8x |
| Audio-CD leessnelheid | 10x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+RW leessnelheid | 8x |
| Toegangstijd | |
|---|---|
| DVD gemiddelde random access time | 160 ms |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 140 ms |
| Opnamemodi | |
|---|---|
| Track-at-once (TAO) | Ja |
| Disc-at-once (DAO) | Ja |
| Session-at-once (SAO) | Ja |
| Meerdere sessies | Ja |
| Packet schrijfing | Ja |
| Over-burn schrijven | Ja |
| Sequential writing | Ja |
| Random schrijven | Ja |
| Beperkt overschrijven | Ja |
| Incrementele opname | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 148 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Gewicht | 410 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde kabels | Bij de levering is een SATA 15-pins naar 6-pins slimline-stroomkabel inbegrepen |
