| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Midi-Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Aantal 5.25" bays | 0 |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 5 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Anti-stof filter | Boven / Onder / Voor |
| Maximum CPU cooler hoogte | 163,5 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 360 mm (Zonder voorste radiator) |
| Maximum PSU lengte | 160 mm |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Audio-ingangen | Ja (HD-Audio) |
| Audio-uitgang | Ja (HD-Audio) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Koeling | |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 120mm ARGB |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120, 140 mm |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120 / 240 / 360 mm (Max 60mm)? |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120 / 140 / 240 / 280 mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 203,5 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 430 mm |
