| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Midi-Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Zwart met houtlook |
| Supported motherboard form factors | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Aantal 5.25" bays | 0 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 5 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Anti-stof filter | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Audio-ingangen | Ja (HD-Audio) |
| Audio-uitgang | Ja (HD-Audio) |
| Koeling | |
|---|---|
| Zijkant ventilators ondersteunende diameters | 120, 140 mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | 1x 120mm ARGB PWM |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Ondersteunde groottes radiatorventilator (onderkant) | 120 / 240 / 360mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120 / 240 / 280 / 360mm |
| Geïnstalleerde ventilators zijkant | 2x 120mm ARGB PWM reverse fan |
| Ondersteunde afmetingen radiatorventilator zijkant | 120 / 240 / 280mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 370 mm |
