| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Midi-Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Wit |
| Supported motherboard form factors | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 5.25" bays | 0 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Anti-stof filter | Boven / Onder / Voor |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 360 / 410 mm (zonder front radiator) |
| Maximum PSU lengte | 170 / 210mm (zonder HDD Cage) |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Audio-ingangen | Ja (HD-Audio) |
| Audio-uitgang | Ja (HD-Audio) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Koeling | |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 120 mm (aRGB) |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | Geen |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 3x 120mm, 2x 140mm |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 / 420 mm (Max 457x140x27 mm) |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120 / 140 / 240 / 280 / 360mm |
| Aantal geïntstalleerde ventilators bovenkant | Geen |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 474 mm |
| Hoogte | 481 mm |
