| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Midi-Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Zwart met houtlook |
| Supported motherboard form factors | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 1 (Max 2) |
| Aantal 5.25" bays | 0 |
| Aantal 2.5" bays | 1 (Max 2) |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 425 mm |
| Maximum PSU lengte | 250 mm |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Audio-ingangen | Ja (HD-Audio) |
| Audio-uitgang | Ja (HD-Audio) |
| Koeling | |
|---|---|
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Zijkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | 1 x 120 mm (aRGB) |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 3x 120mm, 2x 140mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120,240,360 mm (Max 45mm) |
| Geïnstalleerde ventilators zijkant | 2x 120mm Reversed PWM ARGB |
| Aantal geïntstalleerde ventilators bovenkant | Geen |
| Ondersteunde afmetingen radiatorventilator zijkant | 120 / 240mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 218 mm |
| Diepte | 434 mm |
| Hoogte | 454 mm |
