| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Midi-Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX, BTF-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Aantal 5.25" bays | 0 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14,5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Extra verlichting | 2x ARGB spotlight (voorkant) |
| LCD Display | 15,6" LCD display aan de voorkant (Weergave van video en afbeeldingen) |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Audio-ingangen | Ja (HD-Audio) |
| Audio-uitgang | Ja (HD-Audio) |
| Aantal USB 4.0 Gen 2x2 Type-C 20G poorten | 1 |
| Koeling | |
|---|---|
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 6x 120mm, 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 6x 120mm, 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm |
| Ondersteunde groottes radiatorventilator (onderkant) | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm (Max 75mm) |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm (Max 75mm) |
| Aantal geïntstalleerde ventilators bovenkant | Geen |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Meegeleverde accessoires | PCIe 5.0 Riser kabel |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 291 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 581 mm |
