| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Midi-Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | EATX, ATX, Micro ATX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Aantal 5.25" bays | 0 |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 390 mm |
| Maximum PSU lengte | 23,5 cm |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Audio-ingangen | Ja (HD-Audio) |
| Audio-uitgang | Ja (HD-Audio) |
| Koeling | |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 2x SickleFlow 200mm ARGB |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 3x 120mm, 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | 1x 120 mm ARGB |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 3x 120mm, 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120 / 140 / 240 / 280 / 360mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120 / 140 / 240 / 280 / 360mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 261 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Hoogte | 544 mm |
